
Jacoba van Beierenhof 10
Voorhout- Living area 101m2
- 3 kamers
Surface and volume | |
---|---|
Living area | 119 m2 |
Lot size | 0 m2 |
Volume | 496 m3 |
Build | |
---|---|
Type | Appartement |
Manufacturing year | 1907 |
Layout | |
---|---|
Rooms | 3 rooms (1 slaapkamers) |
Bathrooms | 1 badkamers, 1 aparte toiletten |
Residential floors | 1 woonlagen |
Energie | |
---|---|
Energielabel | D |
Isolation | Volledig geisoleerd, Hr glas |
Heating | Cv ketel |
Hot water | Cv ketel |
Op een unieke locatie gelegen tegen het centrum van Hillegom en aan overzijde van het recent nieuw aangelegde “Van Nispenpark”, bieden wij aan een royaal en luxe 3-kamer appartement met zeer royale vrijstaande garage annex atelier.
Het appartement bevindt zich in een exclusief appartementencomplex, het voormalige “Josephhuis” klooster, met slechts 14 appartementen. Het gebouw heeft door de uitstekende architect Bob van Beek een moderne, stijlvolle en authentieke uitstraling gekregen met behoud van het klassieke karakter.
· Bouwjaar 1907, geheel gerenoveerd in 1999 · Woonoppervlakte: 119m² · Inhoud: 496m³
Begane grond
Afgesloten hal met postboxen en video-intercom, tussenhal, toegang tot atrium met liftinstallatie en open trappenhuis.
Indeling appartement 1e etage:
Entree, vestibule, grote hal, zeer royale woonkamer (40m²) met 2 erkers met fraai glas-in-lood en uitzicht op het park, woonkeuken met een luxe en uitgebreide inrichting in off-white, granieten werkblad en alle gewenste inbouwapparatuur, de aangrenzende multifunctionele berg-/was- en werkkamer is o.a. voorzien van wasapparatuur en vaste kastenwand. Vanuit de hal toegang tot de slaapkamer van 18m² met veel lichtinval met zicht op park. Lichte badkamer met ligbad, aparte royale doucheruimte, wastafel in meubel en handdoekenkast.
Garage/Atelier
Achter het gebouw ligt de grote garage met kap. Het is een grote ruimte alwaar tevens een toiletruimte, een kleine keukenunit en het heeft een eigen cv gasinstallatie.
1e etage: Grote werkruimte met dakvenster en bergzolder
Tuin
Aan de achterzijde ligt een gemeenschappelijke fraai aangelegde buitentuin met groot zonnig terras met hagen omzoomd voor beschutting en privacy.
Parkeren
Het kleinschalige complex beschikt over ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. Tevens beschikken alle appartementen over een privé garagebox.
Duurzaamheid
Het appartement is voorzien van vloer-, muur-, dakisolatie alsmede geïsoleerde beglazing.
Bent u op zoek naar een ruim en luxe appartement op loopafstand van alle voorzieningen, ik nodig u uit om het appartement te komen bekijken, Miranda van der Wagt
Ask your question here or propose your preferred date for a viewing appointment
Watch video
All photo's
Floor plans
Floor plans
Watch video